« بازگشت

اطلاعیه انتقال سرویس‌های OVH و دریافت اعتبار رایگان

  • جمعه, 7th ژانویه, 2022
  • 15:02بعد از ظهر

کمتر از یک سال از آتش‌سوزی در یکی از دیتاسنترهای OVH فرانسه می‌گذرد. این آتش‌سوزی، یکی از سخت‌ترین روزهای ایران‌سرور را رقم زد؛ اما با تلاش شبانه‌روزی تیم و تدابیری که از قبل پیش‌بینی کرده بودیم، توانستیم خسارات را به کمترین حد ممکن برسانیم.

در خلال همین آتش‌سوزی، ۴۰ عدد اطلاعیه در رسانه‌های ایران‌سرور منتشر شد؛ ۵۰ نفر درگیر عملیات بودند و ۱۹۴۲ تیکت مرتبط با این مشکل پاسخ داده شده است.

خلاصه که این روزها هم گذشت؛ اما OVH در این مدت بیکار ننشسته و به‌تازگی اعلام کرده است که در طرح بازسازی و ارتقاء دیتاسنترها، قصد دارد از۲۸  فوریه ۲۰۲۲ دیتاسنتر SBG4 را ببندد و از مارس ۲۰۲۲ بازسازی آن را ادامه دهد. بعد از بازسازی، مشتریان به دیتاسنترهای جدید، با سخت‌افزارهای به‌روزتر و جدیدتر منتقل می‌شوند.

اگر جزو کسانی هستید که در این دیتاسنتر سرویس دارند، اصلاً نگران نباشید. ایران‌سرور برای حمایت از حقوق مشتریان، اعتباری معادل یک ماه استفاده از خدمات مربوطه در SBG4 (یعنی سرویس فعلی‌تان) را، به شما اعطا خواهد کرد.

فقط دقت کنید که برای دریافت این اعتبار، باید سرویس جدید انتخابی‌تان نیز از شرکت OVH باشد.

درباره انتقال سرویس هم خیالتان راحت باشد؛ تیم ایران‌سرور به‌صورت اختصاصی، اطلاع‌رسانی از طریق تماس تلفنی و تیکت را، به مشتری‌هایی که سرورهای آن‌ها در این دیتاسنتر هست انجام داده و با آن‌ها تا اتمام پروسۀ انتقال سرورها در ارتباط خواهد بود.